GRUDZIĄDZ (0-56) 45-11-920

  GRUDZIĄDZ (0-56) 45-11-920

  Notował: (woj)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Krótko po objęciu władzy w mieście...


  ...Andrzej Wiśniewski, powołał przy urzędzie prezydenta miasta Społeczne Rady Konsultacyjne. Gremia fachowców doradzać miały prezydentowi zarówno w sprawach gospodarczych, jak i kultury. "Rady" powoływano robiąc szum medialny na całe województwo. Okazało się jednak, że pan prezydent nie potrzebuje doradzana, bo wszystko wie lepiej. "Rady" zlikwidowano, ale już po cichu.


  Na drodze, w stronę góry białochowskiej...


  ...obowiązuje ograniczenie prędkości. Niestety, niewielu kierowców stosuje się do znaków. Boimy się wyjść na drogę. Sądzę, że częściej pojawiać się tam powinien patrol "drogówki" z radarem.


  W letnie, weekendowe wieczory...


  ...Grudziądz we władanie przejmują pijacy i chuligani. Nawet starówka, która powinna tętnić życiem jako wizytówka miasta, odstrasza głośnymi przekleństwami bezkarnych pijanych małolatów. Odnoszę wrażenie, że nasze miasto, z roku na rok jest coraz mniej odwiedzane przez turystów. I chyba trudno się temu dziwić.


  Przez dwa tygodnie nie było mnie w domu...


  ...i w tym czasie moja skrzynka pocztowa zapchana została ulotkami i gazetkami reklamowymi. Zdenerwowany, wszystko to po wyjęciu ze skrzynki, wyrzuciłem do śmietnika. Niestety, okazało się, że wśród tej makulatury były dwa ważne listy, które po prostu zginęły wśród papierzysk. Zgłosiłem na poczcie, że nie życzę sobie reklam w mojej skrzynce. Usłyszałem, że muszę napisać oficjalną prośbę w tej sprawie. Gdzie my żyjemy?


  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo