Tomasz Malinowski

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Alena Seredova (u góry z lewej), Cheryl Tweedy (u góry, z prawej), Alex Curran (u dołu, z lewej), Eva Gonzales (u dołu, z prawej).

  Alena Seredova (u góry z lewej), Cheryl Tweedy (u góry, z prawej), Alex Curran (u dołu, z lewej), Eva Gonzales (u dołu, z prawej). ©Fot. Internet

  Podział obowiązków został z góry ustalony. Oni grają. O Puchar Świata; o prestiż; o apanaże. One towarzyszą im nieodłącznie na stadionach i w wolnym czasie, królują w mediach i wydają w najlepszych sklepach fortuny.
  Alena Seredova (u góry z lewej), Cheryl Tweedy (u góry, z prawej), Alex Curran (u dołu, z lewej), Eva Gonzales (u dołu, z prawej).

  Alena Seredova (u góry z lewej), Cheryl Tweedy (u góry, z prawej), Alex Curran (u dołu, z lewej), Eva Gonzales (u dołu, z prawej). ©Fot. Internet

  Żony, towarzyszki życia, sympatie, kochanki, dziewczyny. Jak zwał, tak zwał. Nie samym futbolem człowiek żyje. Kobiety mundialu wzbudzają niemal takie samo zainteresowanie, jak mecze. Paparazzi polują nieustannie, aby uwiecznić je z piłkarzami czy bez nich. Powstał nawet swoisty ranking.

  Prowadzi Alexandra Paressant, 26-letnia francuska top-modelka, na usługach L'Oreal. Wymiary... z Ligi Mistrzów: 90-62-90!
  Oficjalna przyjaciółka Ronaldinhio. Poznali się na początku roku w jednym z hoteli w Barcelonie. On jadł kolację z kolegami z drużyny, ona siedziała przy barze po zakończeniu pokazu kosmetyków. On zerkał, co rusz, w jej kierunku, ona - niewzruszona - popijała aperitif. Do czasu. Opuszczając restaurację jej ochroniarz wręczył jednak Brazylijczykowi bilecik z numerem telefonu. Zadzwonił jeszcze tego samego wieczoru. I od razu zaiskrzyło. Zaczęli się spotykać. Ale na czas mundialu mogą jedynie do siebie dzwonić. Teraz on gra, ona podróżuje po Europie i przygotowuje się do roli filmowej w nowej produkcji "Asterixa". Ale po MŚ zaplanowali wspólne wakacje.

  Numer dwa należy się Ilary Blasi. Przyjaciółce Francesco Totti'ego. Operatorzy podczas meczów Włochów potrafią zawsze odnaleźć ją wśród osób zajmujących miejsca w loży. Fotoreporterzy śledzą każdy jej krok, zwłaszcza gdy piłkarze mają wolne od meczów i treningów. Ostatnio uwiecznili parę podczas zakupu słonecznych okularów. Ilary wybrała model z kolekcji Toma Forda i zostawiła w kasie 300 euro.

  Miejsce na podium zachowała wciąż Victoria Beckham. Wciąż piękna, wciąż opiekuńcza (na mecze zabiera synów Brooklyna i Romeo) i wierna; na każdym meczu przeżywająca grę swojego Davida. Obecność Posh Spice na trybunach natychmiast zmobilizowała podglądaczy do wyłowienia pozostałych towarzyszek życia angielskich piłkarzy. Trzymają się, rzeczywiście, razem. Cheryl Tweedy (dziewczyna Ashleya Cole'a), Coleen McLoughlin (dziewczyna Wayne Rooney'a), Alex Curran (przyjaciółka Stevena Gerrarda) czy Elen Rivers (sympatia Franka Lamparda) stanowią zgraną i wesołą grupę. Może nawet ekstrawagancką. Panie wybrały się, w jednym z mundialowych miast, na zakupy i zostawiły w sklepach prawie pół miliona euro (!)

  Zainteresowanie wywołują podczas mundialu także inne "drugie połowy" gwiazd piłki. Pełno jest w mediach urodziwej Czeszki Aleny Seredovej, związanej od dawna z bramkarzem Buffonem. Pozostając przy graczach występujących na tej pozycji dumny ze swojej narzeczonej Evy Gonzales musi być Hiszpan Iker Cassilas. Kirsten Pazik zawsze można spotkać w loży dla VIP podczas meczu Ukrainy, bo to żona Szewczenki. O swoje bezpieczeństwo nie musi się obawiać, bo towarzyszą jej bracia-pięściarze Władymir i Witalij Kliczko. Prywatność za to zachowują wciąż Veronique, żona Zidane'a i Helen, małżonka Figo.

  Świat piłki jest więc nie tylko fascynujący, lecz także urodziwy.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo