Włocławek, 0-54 232 22 22

  Włocławek, 0-54 232 22 22

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Mam firmę na Zawiślu...


  ... i zupełnie sobie nie wyobrażam, jak to będzie, gdy most stalowy zostanie zamknięty na czas remontu, chociaż nie wątpię, że jest on bardzo potrzebny. Wierzę jednak, że w takiej sytuacji obok remontowanego mostu, postawiony zostanie tymczasowy, na przykład pontonowy. To chyba nie przekracza możliwości miasta?


  Często jeżdżę drogą...


  z Włocławka do Płocka przez Dobrzyń nad Wisłą. Ostatnio na tej trasie naliczyłem aż osiem ciągników, ktore nie miały tablic rejestracyjnych. Dziwne, że policja jakoś tego nie zauważa, bo nie sądzę, by właściciele ciągników byli zwolnieni z obowiązku rejestracji tych pojazdów i przyczep.


  Od chwili oddania do użytku....


  ... alei Królowej Jadwigi, jeżdżę tędy do pracy. Ze zdumieniem przyglądam się krawężnikom chodników, które dosłownie w oczach zmieniają się w pył. Bardzo interesuje mnie wyjaśnienie tej zagadki. Kto i dlaczego pozwolił sobie na taką fuszerkę i ile straciło miasto?


  Dlaczego włocławskie władze...


  ... różnie traktują jeziora, leżące już poza granicami miasta? Nad Czarnym urządzane jest kąpielisko, a Łuba pozostaje dzika. Tymczasem właśnie nad Łubę, niemal sąsiadującą z osiedlem Południe, podczas upałów chodzi wiele osób...

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo