"GAZETA", SŁUCHAM!

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Bezpłatna infolinia: 0 800-170-755 E-mail: [email protected]

  Czytelnik z gm. Rojewo: - Iluż my mamy znawców piłki nożnej teraz, kiedy krytyka skupia się już tylko na obcych drużynach. Jeśli wszystko polscy eksperci tak doskonale wiedzą, to trzeba było tę wiedzę wpoić naszym piłkarzom i na mundialu odnosić zwycięstwa.


  Stała Czytelniczka z Radziejowa: - Po blamażu w obsadzaniu bardzo intratnych stanowisk w największych spółkach, premier proponuje utworzenie komisji, która decydowałaby, czy kandydat się nadaje. Normalnie jest tak, że o przyjęciu do pracy decyduje pracodawca, nawet jeśli jest to skarb państwa albo rada nadzorcza. Proponowana komisja - to nowe synekury dla kolesiów z PiS-u. Miało być państwo oszczędne i jest - wobec emerytów, rencistów i ludzi biednych.


  Zdzisław z Bydgoszczy: - Są strony internetowe przepełnione ideologią i hasłami faszystowskim, groźbami śmierci wobec ludzi inaczej myślących, formułowanymi w Polsce.

  A Marek Jurek opluwa Unię Europejską za raport o rasizmie i antysemityzmie twierdząc, że zawiera wyłącznie kłamstwa przeforsowane przez socjalistów i komunistów w celu osłabienia pozycji Polski. Pod takim kierownictwem, manifestującym w dodatku związek z Kościołem, Polska będzie cofała się ku nacjonalizmowi, do niechlubnych czasów, które świat odrzucił.


  Stanisław z Bogucina: - Kardynał Dziwisz chce utrzymać zasłonę dymną nad księżmi, którzy współpracowali z SB. Skąd mamy wiedzieć, że nie spowiadamy się przed kapłanem, który donosił na współobywateli?


  Krystyna z Bydgoszczy: - Niepokoi mnie łatwe rozdawnictwo zapomóg ludziom rzekomo ubogim. Znam takich, którzy z wielu zapomóg żyją dostatnio, własnym samochodem jeżdżą też na zarobek za granicę. Przepisy trzeba skonstruować tak, żeby ograniczyć pomoc do osób rzeczywiście potrzebujących. A mnie za czasów Suchockiej odebrano znaczną część emerytury.


  Stanisław ze Żnina: - Wysokość zarobków w jakimś zawodzie to rzecz względna, więcej mówi porównanie z innymi. Lekarze jeżdżą lepszymi samochodami niż większość obywateli, mają okazalsze domy lub bardziej komfortowe mieszkania. Zarabiają więc lepiej od innych i jeszcze mają śmiałość domagać się podwyżek.


  Opinie Czytelników nie zawsze są zgodne ze stanowiskiem redakcji.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo