GRUDZIĄDZ (0-56) 45-11-920

  GRUDZIĄDZ (0-56) 45-11-920

  notowała: (ljot)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Dlaczego nie ma ...


  ... ścieżki rowerowej na wiadukcie ulicy Hallera? Przecież droga tam jest wystarczająco szeroka i można by bez problemu wydzielić jej część dla rowerzystów.


  Na zebraniu bankowców...


  ...w Świeciu nad Osą od początku było wiadomo, jaki będzie wynik głosowania, przecież zdecydowaną większość zebranych tam osób stanowili członkowie rodziny dyrektora banku.


  To, co wyprawia PKP...


  ...to po prostu skandal. Niedzielny, wieczorny pociąg z Torunia do Grudziądza nie dość, że był opóźniony prawie godzinę, to jeszcze podstawiono tylko jeden wagon! Tym pociągiem podróżuje wielu pasażerów, spora część musiała przez cały czas jazdy stać na korytarzu. To niedopuszczalne!


  Dlaczego w Grudziądzu ...


  ...od lat nie zmienia się sytuacja bezrobotnych? Miasto nic nie robi, aby nam pomóc, w PUP też bezradnie rozkładają ręce, nie ma wielu ofert pracy, a jeśli są, to zwykle okazują się nieuczciwe. Czy nigdy już nie będzie można w tym mieście zarobić na godne życie?


  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo