Włocławek, 0-54 232 22 22

  Włocławek, 0-54 232 22 22

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

       W jednym z włocławskich hipermarketów...
       ... w ostatnich dwóch tygodniach kupiłem cztery przeterminowane artykuły spożywcze. Nie były to, bynajmniej, produkty, których termin ważności kończył się dzień czy dwa przed zakupem. Okazuje się, że na półkach są towary, które miesiąc temu powinny być wycofane ze sprzedaży. Zadziwiające, że personel sklepu odpowiedzialność zrzuca na klientów, którzy rzekomo przekładają towary.
       Na placu Wolności...
       ... we Włocławku nie dość, że jest ciasno, to jeszcze samochody są źle parkowane. To, co dzieje się przy Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych i postoju taksówek, woła o pomstę do nieba. Uważam, że jeden z tych parkingów powinien być natychmiast zlikwidowany.
       Czytelnikowi, który stanął w obronie...
       ... banku PKO we Włocławku chcę przypomnieć, że jego klientami są ludzie starsi, często niezamożni, którzy nie mają w domu komputerów, internetu i dostępu do konta elektronicznego. Obowiązkiem zaś banku jest zapewnienie takiego standardu usług, by w kolejce nie stać po czterdzieści minut czy godzinę, jak mnie się to ostatnio zdarzyło. Pamiętam czasy, gdy bank ten miał swoją siedzibę przy placu Wolności. Kolejki były długie, ale obiecywano, że gdy wybudowany zostanie nowy budynek przy Okrzei, to się zmieni.
       Nie rozumiem, na jakiej podstawie...
       ... właściciele punktów skupu złomu twierdzą, że liczba kradzieży nie zmniejszyła się i dlaczego tak narzekają na obowiązek rejestracji. Przecież w interesie nas wszystkich jest to, aby kratki kanalizacyjne były na swoich miejscach, a złomiarze przynosili do punktów złomu tylko to, co nikomu jest niepotrzebne.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo