Włocławek, 0-54 232 22 22

  Włocławek, 0-54 232 22 22

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

       Kolejki w banku...
       ... przy ulicy Okrzei to skutek nieumiejętności klientów podążania za nowoczesnością. Bank oferuje takie udogodnienia, że nie ma potrzeby stania w kolejce. Płatności można regulować poprzez złożenie stałego zlecenia, a gotówkę bez kłopotów pobierać za pośrednictwem bankomatu. Jest jeszcze możliwość korzystania z konta elektronicznego. Malkontenci niech więc zechcą przenieść się w dwudziesty pierwszy wiek, a nie tkwić w epoce Gierka.
       Strefa płatnego postoju...
       ... jest nie tylko we Włocławku. W innych miastach kierowcy też muszą płacić za parkowanie w centrum. Uważam jednak, że władze miasta powinny zadbać także o bezpłatne parkingi poza strefą.
       Gdy zrobiło się ciepło...
       ... włocławscy rowerzyści wyjechali na ulice. Nie rozumiem, dlaczego jeżdżą po chodnikach i to często z dużą prędkością. Przecież chodniki są dla pieszych. Czy my, piesi, mamy chodzić po jezdniach, żeby nie przeszkadzać cyklistom?
       W wielu miastach...
       ... ruch samochodowy wyprowadza się z centrum. We Włocławku obserwuję tendencję odwrotną - komunikacja miejska wchodzi coraz bardziej do śródmieścia. Przykładem jest zmiana trasy "trójki". Rozumiem, że takie zmiany mogą podobać się pasażerom, ale czy nikt nie dostrzega, jakie są tego koszty?

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo