Atrakcyjni siłacze

  (ado)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  16 czerwca nauczycielskim turniejem piłki plażowej rozpoczną się Dni Rypina.

  Regionalne zmagania belfrów w nogę i pod siatką zaczną się o godz. 10.00. Nie jest jeszcze ustalona godzina meczu samorządowców - między urzędem miejskim a starostwem. Po południu nastąpi też rozstrzygnięcie ogólnopolskiego konkursu "Rypiński album poetycki", ogłoszonego przez Miejsko-Powiatową Bibliotekę Publiczną.


  W sobotę od godz. 16.00 bawimy się w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji. Wystąpią grupy artystyczne z miasta i gmin, a na godz. 19.00 zaplanowano zabawę ludową.


  W niedzielne południe wystartuje piknik rodzinny.

  O godz. godz. 16.00 w muszli koncertowej (w razie deszczu w kinie Rondo) rozpoczną się I Otwarte Zawody w Kulturystyce o Puchar Miasta Rypina. Organizuje je sekcja kulturystyki "Animal", działająca przy MOSiR przy współpracy z trenerem kadry narodowej Leszkiem Michalskim.


  - Jak dotąd, mamy dziewięciu zawodników. To medaliści mistrzostw Polski, Europy i świata - powiedział wczoraj "Pomorskiej" organizator Maciej Tuchalski. - Przyjedzie, na przykład, Kamil Majek - wicemistrz świata do 70 kg Szanghaj 2005.


  Siłacze powalczą o pulę nagród wynoszącą 10 tys. zł. Będą prężyć muskuły i prezentować układy choreograficzne do muzyki przed jury złożonym z sędziów Polskiego Związku Kulturystyki i Fitness. Jako goście specjalni mają zasiąść na trybunach Patrycja Kozyra (mistrzyni Europy w fitness), Radek Słodkiewicz (mistrz Europy wagi ciężkiej 2004) i Arek Szyderski (mistrz Europy wagi ciężkiej 2005).


  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo