Zdjęcie autora materiału

    Aktualizacja:

    Gazeta Pomorska

    Grupa A
    9 czerwca, piątek Monachium: Niemcy - Kostaryka (18.00), Gelsenkirchen: Polska - Ekwador (21.00)
    14 czerwca, środa Dortmund: Niemcy - Polska (21.00)
    15 czerwca, czwartek Hamburg: Ekwador - Kostaryka (15.00)
    20 czerwca, wtorek Berlin: Ekwador - Niemcy (16.00), Hanower: Kostaryka - Polska (16.00)


    Grupa B
    10 czerwca, sobota Frankfurt: Anglia - Paragwaj (15.00), Dortmund: Trynidad i Tobago - Szwecja (18.00)
    15 czerwca, czwartek Norymberga: Anglia - Trynidad i Tobago (18.00), Berlin: Szwecja - Paragwaj (21.00)
    20 czerwca, wtorek Kaiserslautern: Paragwaj - Trynidad i Tobago (21.00), Kolonia: Szwecja - Anglia (21.00)

    Grupa C
    10 czerwca, sobota Hamburg: Argentyna - Wybrzeże Kości Słoniowej (21.00)
    11 czerwca, niedziela Lipsk: Serbia i Czarnogóra - Holandia (15.00)
    16 czerwca, piątek Gelsenkirchen: Argentyna - Serbia i Czarnogóra (15.00), Stuttgart: Holandia - Wybrzeże Kości Słoniowej (18.00)
    21 czerwca, środa Frankfurt: Holandia - Argentyna (21.00), Monachium: Wybrzeże Kości Słoniowej - Serbia i Czarnogóra (21.00)

    Grupa D
    11 czerwca, niedziela Norymberga: Meksyk - Iran (18.00), Kolonia: Angola - Portugalia (21.00)
    16 czerwca, piątek Hanower: Meksyk - Angola (21.00)
    17 czerwca, sobota Frankfurt: Portugalia - Iran (15.00)
    21 czerwca, środa Gelsenkirchen: Portugalia - Meksyk (16.00), Lipsk: Iran - Angola (16.00)

    Grupa E
    12 czerwca, środa Gelsenkirchen: USA - Czechy (18.00), Hanower: Włochy - Ghana (21.00)
    17 czerwca, sobota Kolonia: Czechy - Ghana (18.00), Kaiserslautern: Włochy - USA (21.00)
    22 czerwca, czwartek Hamburg: Czechy - Włochy (16.00), Norymberga: Ghana - USA (16.00)

    Grupa F
    12 czerwca, poniedziałek Kaiserslautern: Australia - Japonia (15.00)
    13 czerwca, wtorek Berlin: Brazylia - Chorwacja (21.00)
    18 czerwca, niedziela Norymberga: Japonia - Chorwacja (15.00), Monachium: Brazylia - Australia (18.00)
    22 czerwca, czwartek Dortmund: Japonia - Brazylia (21.00), Stuttgart: Chorwacja - Australia (21.00)

    Grupa G
    13 czerwca, wtorek Frankfurt: Korea Płd - Togo (15.00), Stuttgart: Francja - Szwajcaria (18.00)
    18 czerwca, niedziela Lipsk: Francja - Korea Płd. (21.00)
    19 czerwca, poniedziałek Dortmund: Togo - Szwajcaria (15.00)
    23 czerwca, piątek Hanower: Szwajcaria - Korea Płd. (21.00), Kolonia: Togo - Francja (21.00)

    Grupa H
    14 czerwca, środa Lipsk: Hiszpania - Ukraina (15.00), Monachium: Tunezja - Arabia Saudyjska (18.00)
    19 czerwca, poniedziałek Hamburg: Arabia Saudyjska - Ukraina (18.00), Stuttgart: Hiszpania - Tunezja (21.00)
    23 czerwca, piątek Berlin: Ukraina - Tunezja (16.00), Kaiserslautern: Arabia Saudyjska - Hiszpania (16.00)
    1/8 finału
    24 czerwca, sobota 1) Monachium: 1. zespół gr. A - 2. zespół gr. B (17.00), 3) Lipsk: 1. zespół gr. C - 2. zespół gr. D (21.00)
    25 czerwca, niedziela 2) Stuttgart: 1. zespół gr. B - 2. zespół gr. A (17.00), 4) Norymberga: 1. zespół gr. D - 2. zespół gr. C (21.00)
    26 czerwca, poniedziałek 5) Kaiserslautern: 1. zespół gr. E - 2. zespół gr. F (17.00), 7) Kolonia: 1. zespół gr. G - 2. zespół gr. H (21.00)
    27 czerwca, wtorek 6) Dortmund: 1. zespół gr. F - 2. zespół gr. E (17.00), 8) Hanower: 1. zespół gr. H - 2. zespół gr. G (21.00)
    ćwierćfinały
    30 czerwca, piątek A) Berlin: zwycięzca 1) - zwycięzca 3) (17.00), B) Hamburg: zwycięzca 5) - zwycięzca 7) (21.00)
    1 lipca, sobota D) Gelsenkirchen: zwycięzca 2) - zwycięzca 4) (17.00), C) Frankfurt: zwycięzca 6) - zwycięzca 8) (21.00)
    półfinały
    4 lipca, wtorek Dortmund: zwycięzca A) - zwycięzca B) (21.00)
    5 lipca, środa Monachium: zwycięzca C) - zwycięzca D) (21.00)
    mecz o trzecie miejsce
    8 lipca, sobota Stuttgart: przegrani w półfinałach (21.00)
    9 lipca, niedziela Berlin: zwycięzcy w półfinałach (20.00)

    Komentarze

    Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

    Najnowsze wiadomości

    Zobacz więcej

    Najczęściej czytane

    Pomorska.pl poleca

    Wideo