GRUDZIĄDZ (0-56) 45-11-920

  GRUDZIĄDZ (0-56) 45-11-920

  notowała (ljot)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Boję się, że po powrocie...


  ...linii tramwajowej nr 1 śródmiejskie kamienice zostaną całkowicie zniszczone. Już pękają mury budynków, a w naszych mieszkaniach nie można wytrzymać z powodu ogromnego hałasu.


  Czytelnikowi, który mówił,...


  ...że miasto rozwija się za kadencji Andrzeja Wiśniewskiego, chcę zwrócić uwagę na fakt, że oprócz kolejnych marketów nie powstaje tu kompletnie nic. Młodzi ludzie uciekają, bo nie ma tu dla nich żadnej przyszłości.


  Chciałabym ostrzec ludzi...


  ...poszukujących pracy. Kiedy zadzwoniłem pod numer z ogłoszenia, rozmowę "odebrała" automatyczna sekretarka. Podała mi inny numer zaczynający się od "zero, siedemdziesiąt zero..." Radzę uważać, bo nie każdy domyśli się, że to drogi numer 0-700.


  Oklejanie tramwajowych szyb...


  ...reklamami powinno być zabronione. Pasażerowie ze słabszym wzrokiem nie widzą, gdzie mają wysiąść, muszą liczyć przystanki, to dla nich znaczne utrudnienie.


  W jednej ze stacji...


  ...kontroli pojazdów w godzinach przedpołudniowych przeglądów aut dokonują mechanicy, a nie diagności z uprawnieniami. Moim zdaniem nie powinno tak być.


  Pokrywa studzienki telekomunikacyjnej...


  ...na rogu ul. Fijewskiej i Jagiellończyka jest całkiem zniszczona. Czy nikt nie ma zamiaru jej naprawić?


  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo