GRUDZIĄDZ (0-56) 45-11-920

  GRUDZIĄDZ (0-56) 45-11-920

  notowała: (ljot)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Czytelnikowi, który był oburzony...


  ...ustawieniem "budki z piwem" przy "Flisaku", chciałbym wyjaśnić, że będzie tam smażalnia ryb. Ten pomysł ma nawiązywać do faktu, że flisacy byli także rybakami.


  Nie jestem zadowolony...


  ...z tego, że w parku miejskim funkcjonariusze policji i straży miejskiej pojawiają się bardzo rzadko. Widać tego skutki np. w postaci poniszczonych barierek.


  Niedawno w jednym ze sklepów..


  ... PSS Społem kupiłem chleb z firmowej piekarni. Znajdował się w nim zardzewiały spinacz. To skandal!


  Po grudziądzkich ulicach...


  ...od dłuższego czasu jeździ samochód na tablicach celnych. Zgłaszałem to policji, ale funkcjonariusze tylko bezradnie rozłożyli ręce, a przecież na takich tablicach można jeździć tylko kilka dni!


  Z niepokojem obserwuję,...


  ...że urzędnicy odgradzają się grubym murem od petentów. Są coraz mniej przystępni, a strzegą ich ochroniarze, których pełno na korytarzach. Przykładem sąd, do którego ochroniarze nie chcą wpuszczać petentów już o 14.00 mimo że "Temida" pracuje do 15.30.


  Samochody jeżdżące wiaduktem...


  ...na ulicy Warszawskiej znacznie przekraczają dozwoloną prędkość. Dziwię się, że nie reagują na to policjanci. Powinni ustawić tam fotoradar, lub chociaż atrapę policyjnego wozu. Przecież w pobliżu są szkoły i brawura kierowców może się skończyć wypadkiem, w którym ucierpią uczniowie.


  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo