Wygrali trzy z czterech

    Wygrali trzy z czterech

    (maz)

    Gazeta Pomorska

    Aktualizacja:

    Gazeta Pomorska

    Zawodnicy z naszego regionu walczyli wczoraj o przepustki do półfinałów Indywidualnych Mistrzostw Polski. W trzech z czterech turniejów wygrywali.
    Awans do półfinałów wywalczyło po 6 najlepszych zawodników z Łodzi, Poznania i Opola (zawodnicy z miejsc 7 będą pełnili rolę rezerwowych). Z turnieju w Grudziądzu awansowało zaś 5 najlepszych (plus jeden rezerwowy).

    W półfinałach (zaplanowane na 29 czerwca) czekają rozstawieni żużlowcy - Jacek Gollob, Marcin Rempała (Unia Tarnów), Robert Kościecha (Budlex) i Krzysztof Kasprzak (Unia Leszno) w Lublinie oraz Tomasz Gollob, Janusz Kołodziej (Unia T.), Piotr Protasiewicz (Budlex), Jarosław Hampel (Atlas) i Rune Holta (Włókniarz) w Rawiczu.

    Wyniki

    GRUDZIĄDZ: 1. Sawina (Budlex) 13 (3,3,1,3,3), 2. Miedziński (Adriana) 12(2,3,2,2,3), 3. Krzyżaniak (GTŻ) 12 (2,3,2,3,2), 4. Drabik (Włókniarz) 11 (3,2,3,0,3), 5. Czerwiński (RKM) 10 (1,2,3,1,3), 6. (rez) Szczepaniak (Intar) 9+3 (3,1,2,2,1), 7. Jankowski (Start) 9+2 (1,1,3,3,1), 8. Jeleniewski (TŻ Lublin) 8 (2,3,0,3,0), 9. T.Rempała (Marma) 7 (0,d,3,2,2), 10. Dudek (PSŻ) 7 (2,1,2,1,1), 11. Robacki (GTŻ) 6 (3,2,u,0,1), 12. Fijałkowski (GTŻ) 6 (1,2,d,1,2), 13. Miśkowiak (Unia L.) 4 (0,1,1,0,2), 14. Mikołajczak (Kolejarz) 2 (0,0,0,2,d), 15. Jurga (Unia L.) 2 (0,0,1,1,0), 16. Barański (GTŻ) 1 (1,u,-,).

    ŁÓDŹ: Jaguś (Adriana) 15 (3,3,3,3,3), 2. Kuciapa (Marma) 13 (2,3,2,3,3), 3. Jamroży (Atlas) 12 (2,3,3,3,1), 4. Skórnicki (PSŻ) 11 (3,2,3,1,2), 5. Pietrzyk (GKŻ) 11 (3,1,3,2,2), 6. J. Rempała (TŻ Lublin) 10+3 (2,2,1,2,3), 7. (rez) Szczepaniak (Włókniarz) 10+2 (1,3,2,1,3), 8. Hlib (Unia T.) 7 (1,2,1,2,1), 9. Nowaczyk (ZKŻ) 6 (2,0,2,2,u), 10. Trojanowski (KSŻ) 5 (0,d,0,3,2), 11. Bajerski (GTŻ) 5 (3,1,1,0,w), 12. Szombierski (RKM) 3 (0,2,1,-,-), 13. Brucheiser (Intar) 3 (0,1,0,0,2), 14. Zywertowski (Orzeł) 3 (1,0,2,0,d), 15. Woźniak (Orzeł) 3 (1,1,0,1,1), 16. Kajoch (Unia L.) 1 (0,0,0,1,0), 17. Żurawski (Orzeł) 0 (t,-,-,-,-).

    OPOLE: 1. Słaboń (Adriana) 15 (3,3,3,3,3), 2. Jędrzejak (Intar) 13 (2,3,2,3,3), 3. Baliński (Unia L.) 12 (1,3,3,3,2), 4. Wardzała (KSŻ) 10 (u,2,2,3,3), 5. Paluch (Stal) 9+3 (3,0,1,2,3), 6. Chrzanowski (Marma) 9+2 (3,3,d,1,2), 7. (rez) Buczkowski (Budlex) 9+1 (3,1,2,2,1), 8. Chromik (RKM) 9+0 (2,2,2,1,2), 9. Okoniewski (ZKŻ) 7 (1,1,3,2,0), 10. Staszewski (ZKŻ) 7 (2,1,1,2,1), 11. Knapp (TŻ) 6 (1,2,3,u,-), 12. Burza (Unia T.) 5 (2,0,1,1,1), 13. Pietraszko (Kolejarz) 4 (0,2,1,0,1), 14. Łukaszewicz (KSŻ) 3 (1,0,0,0,2), 15. Staszek (GTŻ)1 (0,1,d,0,-), 16. Stachyra (Marma) 1 (d,d,0,1,0).

    POZNAŃ: 1. Huszcza (PSŻ) 12 (3,3,2,2,2), 2. Węgrzyk (Intar) 11 (d,2,3,3,3), 3. Dobrucki (Unia L.) 10 (3,1,3,w,3), 4. Ząbik (Adriana) 10 (2,2,3,3,0), 5. Suchecki (ZKŻ) 10 (3,2,2,1,2), 6. Ułamek (Włókniarz) 9 (d,3,2,1,3), 7. (rez) Puszakowski (Adriana) 9 (2,1,3,2,1), 8. K. Jabłoński (GKŻ) 8 (1,1,u,3,3), 9. Świst (TŻ) 8 (2,3,1,2,0), 10. Głuchy (Stal G.) 8 (2,3,d,1,2), 11. Jędrzejewski (Budlex) 7 (1,2,2,1,1), 12. Romanek (RKM) 5 (1,1,d,3,0), 13. Dym (Intar) 4 (3,d,1,d,-), 14. Miesiąc (Marma) 4 (0,0,1,1,2), 15. M. Jabłoński (Start) 2 (w,0,1,0,1), 16. Pytel (PSŻ) 1 (1), 17. Kwiatkowski (Orzeł) 0 (0,0,0,0,0).

    Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

    Komentarze

    Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

    Najnowsze wiadomości

    Zobacz więcej

    Najczęściej czytane

    Pomorska.pl poleca

    Wideo