GRUDZIĄDZ (0-56) 45-11-920

  GRUDZIĄDZ (0-56) 45-11-920

  Notowały (aka, ljot)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Nie rozumiem dlaczego...


  ...są tak duże problemy ze zmianą nazwy stacji PKP Grudziądz-Przedmieście. Przecież firma "Jeronimo" nie miała żadnych problemów, aby zmienić nazwę naszej stacji na: "Grudziądz - Główny-Biedronka".


  Mieszkam przy ul. Chopina,...


  ... niedaleko sklepu PSS Społem. Szkoda, że w pobliżu nie ma żadnych ławek, aby na chwilę usiąść i odpocząć. Osobom starszym, tak jak i mi, bardzo by się przydały.


  No ładnie wytłumaczył...


  ...w "Pomorskiej" gospodarz miasta, że dziury na ulicy Lotniczej zostaną załatane w ramach gwarancji. Mało! One już zostały załatane! Ale popadało i deszcz znowu wypłukał asfaltowy żwirek i zostawił głębokie wyrwy w jezdni. Nadają się tylko do kolejnej gwarancyjnej naprawy. Przecież takie naprawianie dróg chałupniczą metodą jest bez sensu!


  Dziwi mnie postawa...


  ...burmistrza Radzynia Chełmińskiego. Ten pan kupił mieszkanie o dużej wartości za kilka tysięcy. Uważam, że ta sprawa to jawne nadużycie stanowiska. Gdyby burmistrz miał choć odrobinę przyzwoitości powinien wycofać z kandydowania w następnych wyborach.


  Czytelnikowi, który...


  ...denerwuje się, że MZK zmniejsza liczbę kursów do Zakładu Balneologii, chciałbym przypomnieć, że teraz to MZK decyduje o liczbie i terminie swoich kursów. Robi to Urząd Miejski, który zleca wykonanie zadania. Dlatego uskarżanie się na godziny kursowania do MZK jest po prostu nie na miejscu. Wszystkie petycje i wnioski chyba należy kierować do Urzędu Miejskiego.


  W Linowie wreszcie...


  ...zaczęło się coś dziać. Nasza wieś odżyła, wykonywane są roboty, na które czekaliśmy kilka lat. Myślę, że należy się za to pochwała wójtowi Świecia nad Osą.


  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo