Przed Stalą - w GTŻ żarty się skończyły

  Przed Stalą - w GTŻ żarty się skończyły

  (marz)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Ostatni trening drużyny GTŻ ujawnił, że niektórzy zawodnicy wciąż mają kłopoty ze sprzętem.
  Paweł Staszek przygotowany jest bez zarzutu. Na treningach jest bezkonkurencyjny. Dariusz Fijałkowski otrzymał od klubu drugi silnik i coraz lepiej spisuje się na GM-ie. Tomaszowi Bajerskiemu rozleciał się na treningu kolejny silnik. Motocykle Jacka Krzyżaniaka, z pomocą klubowych mechaników, zaczynają spełniać oczekiwania zawodnika. Szkoda, że Krzyżaniak nie miał do tej pory sprzętu, na którym mógłby w meczu inkasować tyle punktów, ile powinien zdobywać tej klasy żużlowiec. Silniki przygotowywane przez Andersena nie okazały się rewelacją.

  Pod dużym znakiem zapytania jest skład na mecz ze Stalą Gorzów 28 maja w Grudziądzu.

  Stal poszła na rękę

  Goście wykazali dużą wyrozumiałość godząc się na zamianę przez GTŻ meczu wyjazdowego na mecz u siebie. Spotkanie GTŻ-Stal z 21 maja przełożone zostało na 15 czerwca. A w najbliższą niedzielę, 28 maja, właściwie GTŻ powinien - zgodnie z kalendarzem - jechać do Gorzowa. Pojedzie jednak u siebie, bo zgodziła się Stal, której jest wszystko jedno.

  Nieobojętne jest za to dla GTŻ, czy najbliższy mecz będzie wygrany. Na swoim torze pokonanie Stali przez grudziądzan jest o wiele bardziej prawdopodobne. Nikt nie ukrywa w GTŻ, że porażka byłaby prawdziwym dramatem.

  Na pewno Madsen

  - Nawet nie dopuszczam innej opcji niż wygranie tego meczu - mówi stanowczo menadżer drużyny GTŻ Zdzisław Cichoracki - czas opuścić ostatnie miejsce w tabeli. Żarty się skończyły. Zawodnik, który nie spełni naszych oczekiwań, może mieć trudności z pojawieniem się w składzie do końca sezonu. Zastanawiamy się także, czy nasz wychowanek - junior Krystian Barański powinien wystąpić w meczu ze Stalą. Dorównuje mu w tej chwili Andrzej Cieślakowski i waleczny Aleksiej Charczenko, który silniki ma przygotowywane przez tunera w Toruniu. Na pewno będzie Leon Madsen. Duńczyk już wie, że go potrzebujemy w niedzielę.

  Zarząd GTŻ nie wyklucza, że w meczu ze Stalą pojawi się całkiem nowy zawodnik wypożyczony z innego klubu. GTŻ ma trening dziś o 16.00 i w piątek.

  25 maja o 16.30 w Grudziądzu - ćwierćfinały IMP.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo