Włocławek, 0-54 232 22 22

  Włocławek, 0-54 232 22 22

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

       Przeczytałam w prasie...
       ... że Włocławek jest potężnie zadłużony. Uważam, że w tej sytuacji prezydent powinien skończyć z darowiznami na rzecz różnych organizacji i instytucji, bo miasta po prostu na to nie stać.
       Za dawnym "Uniwersalem"...
       ... jest pusty nieutwardzony plac, na którym młodzież urządza sobie samochodowe rajdy, ćwicząc gwałtowne hamowanie i wiraże.
  Stwarzają zagrożenie dla innych. Na prośbę mieszkańców ustawiono tu niedawno słupki wyznaczjące bezpieczną strefę dla przechodniów. Tymczasem ktoś w tej rubryce pomysł skrytykował. Nie rozumiem, przecież chodzi wyłącznie o nasze wspólne bezpieczeństwo.
       Jestem członkiem Rady Rodziców...
       ... w jednej z włocławskich szkół. Poprzednia pani dyrektor odeszła po ujawnieniu w mediach informacji o "lewych" nadgodzinach. Jej zastępczyni pełni dziś obowiązki dyrektora, ale kto będzie kierował szkołą okaże się dopiero po konkursie na to stanowisko. Moim zdaniem byłoby lepiej, gdyby była to osoba z zewnątrz.
       Już w ubiegłym roku...
       ... władze Włocławka obiecywały zrobienie ogródka jordanowskiego obok bloku socjalnego przy ulicy Wienieckiej. Tam mieszka mnóstwo dzieciaków, które nadmiar energii wyładowują gdzie się da. Gdyby miały przy bloku plac zabaw, to może by tam siedziały?

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo