Urodziny łowców przygód

  Urodziny łowców przygód

  Marietta Chojnacka

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Majówka z książką z okazji 60-lecia Biblioteki Publicznej im. Jarosława Iwaszkiewicza ma coraz ciekawszy program. W czasie festynu odbędzie się spotkanie autorskie Krzysztofa Petka, autora cyklu "Porachunki z przygodą".

  Bez referatów


  W sobotę z okazji jubileuszu Biblioteki Publicznej szykuje się sporo atrakcji na pl. Przyjaźni i w bibliotece. Koncerty muzyki elektronicznej, widowisko "Zaklęta Góra" teatrzyku "Balbina" oraz kiermasze i konkursy na pewno przyciągną Czytelników.


  Nie będzie referatów. Urodzinowe przyjęcie zaplanowano w plenerze od 17.00 na pl. Przyjaźni.


  Autor w plenerze


  Jest jeszcze dodatkowa atrakcja, o której wiadomo dopiero od kilku dni.

  - Odwiedzi nas pisarz, dziennikarz, organizator szkół przetrwania i różnych wypraw Krzysztof Petek - mówi Grażyna Kędzierska, dyrektorka Biblioteki Publicznej w Sępólnie. - Będzie z nami na pl. Przyjaźni do końca. To takie nietypowe spotkanie autorskie w plenerze, z ogniskiem, gitarą i przygodą.


  Czytać z autografem


  Książki Krzysztofa Petka są chętnie czytane przez młodych, żądnych przygód ludzi. - Sprawdziłam w naszej bibliotece i faktycznie dzieciaki wypożyczają książki z cyklu "Porachunki z przygodą" - zapewnia Kędzierska. - Starsi też pamiętają, bo pisarz i podróżnik był u nas w 1998 r. i długo utrzymywał kontakt listowny z naszymi Czytelnikami.


  Przed spotkaniem jego książki można wypożyczyć, na majówce je kupić, dostać autograf i porozmawiać.


  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo