Włocławek, 0-54 232 22 22

  Włocławek, 0-54 232 22 22

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

       Próbowałem dodzwonić się...
       ... do "Sat-Filmu" pod numer podawany na planszach reklamowych. Chciałem poinformować, że odbiór telewizji kablowej jest coraz gorszy. Najpierw zgłosiła się automatyczna sekretarka i podała jakiś numer na komórkę. Połączenie trwało około siedmiu minut zanim zgłosił się pan, któremu mogłem przekazać swoje uwagi.
       Uważam, że prezydent Włocławka...
       ... powinien wystąpić do ministra sprawiedliwości o przyśpieszenie sądowych procesów związanych z multikinem. Trudno uwierzyć, że przez rok polskie sądy nie potrafiły rozstrzygnąć sporu, przez co mieszkańcy są pozbawieni kina, na które tak czekali.
       Przechodząc ulicą Lotniczą...
       ... we Włocławku zauważyłam panów w kamizelkach, używanych przez drogowców, którzy wkopywali na zakręcie jakieś słupki. Zapytałam dlaczego to robią i dowiedziałam się, że wjeżdżające w ulicę samochody rzekomo przeszkadzają właścicielom któregoś domu. Akurat na Lotniczej ruch jest minimalny i dziwię się, że społeczne pieniądze idą na prywatne cele.
       Telefonuję z Kowala
       Mam nadzieję, że nadzór budowlany szczegółowo wyjaśni sprawę tego przewróconego komina. Od dawna był zżarty przez rdzę i tylko cud sprawił, że runął na trawnik, a nie na pawilony, w których mogli być ludzie.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo