Zawsze są jakieś wybory

  Zawsze są jakieś wybory

  (bn)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Nasi Czytelnicy zastanawiają się, kiedy zostanie podpisane porozumienie w sprawie wspólnej budowy chodników. <i>- A może drogowcy pieniędzy już nie mają? -</i> zastanawiają się Czytelnicy.

  Przed wyborami?


  W myśl porozumienia Zarząd Dróg Powiatowych wspólnie z gminami Śliwice i Kęsowo wybuduje w kilku wsiach chodniki. Mieszkańcy twierdzą jednak, że żadne porozumienie nie było podpisane, bo nic nie wiedzą o tym sołtysi.


  - Kiedy te chodniki będą robić? Na jesieni, przed wyborami? - pyta Czytelnik. - A może tych pieniędzy na chodniki już zwyczajnie nie ma i dlatego sprawa ucichła?


  Kasa jest


  Zapytaliśmy z Zarządzie Dróg Powiatowych, jak wygląda sprawa z chodnikami dla sołectw.

  Szef ZDP Zenon Poturalski nie zgadza się z tym, że inwestycja jest przygotowywana z myślą o jesiennych wyborach. - Zawsze są jakieś wybory, a jakbyśmy zaczęli w styczniu, to też by nam powiedzieli, że to z powodu wyborów, które będą za cztery lata - mówi.


  Poturalski poinformował "Pomorską", że porozumienie przygotowuje prawnik, ale jest teraz na urlopie i stąd opóźnienie. - A pieniądze na chodniki są - zapewnia. - Nie wiem, skąd takie pomysły.


  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo