Wiedzą, jak gasić

  (bn)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Jak co roku w Woziwodzie odbył się konkurs, w którym dzieci i młodzież wykazywali się znajomością zapobiegania pożarów. A w Borach Tucholskich taka umiejętność to ważna rzecz.

  Nic dziwnego, że konkurs odbywa się w Nadleśnictwie Woziwoda, bo leśnikom szczególnie zależy na tym, żeby każdy wiedział, jak ustrzec się pożaru.


  Maluchy ...


  W kategorii przedszkola maluchy z Bysławia nie dały innym szans. Pierwsze miejsce zajął Paweł Nitka, drugie Julia Witkowska, a trzecie Wiktoria Flatow.


  W kategorii Szkoły Podstawowe kl. I-III pierwsze miejsce zajęła Dorota Gackowska z SP w Bysławiu, drugie Marta Roszczyniała z SP w Lubiewie, a trzecie Artur Szynderłata z SP w Śliwicach.


  ... i trochę starsi


  W kategorii Szkoły Podstawowe kl. IV- VI tryumfowali uczniowie z Bysławia: Patryk Flatów, Patrycja Pieczka, Monika Kolasińska i Kacper Kiedrowski.


  Wyróżnienie otrzymała Katarzyna Roszczyniała ze szkoły w Lubiewie. W kategorii Gimnazja pierwsze miejsce zajęły Martyna Kortas z Bysławia i Edyta Mazalon z Lubiewia. Druga była Marta Koch z Bysławia, a trzecia Kinga Krzywoszyńska z Lubiewa. W kategorii szkoły średnie zwyciężył Kamila Walczak -z Liceum Społecznego w Tucholi.


  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo