Włocławek, 0-54 232 22 22

  Włocławek, 0-54 232 22 22

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

       Obok sklepu "Biedronki"...
       ... na osiedlu Kazimierza Wielkiego, tam gdzie jest apteka i poczta, ulica ma charakter "ślepej". Wielu kierowców niewiele sobie z tego jednak robi, jeżdżąc po deptaku i zmuszając pieszych do ucieczki na trawniki.
       Moja znajoma...
       ... osoba bardzo schorowana, przebywała jakiś czas w zakładzie leczniczym w Wieńcu-Zdroju.
  Zdecydowała się jednak wrócić do domu, gdzie zdana jest głównie na siebie. Miała dość wspólnych damsko-męskich toalet, ogólnego fetoru i wizyt lekarza zaledwie raz w tygodniu. A przecież za ten "luksus" zabierano jej znaczną część emerytury.
       Nie zgadzam się z opinią...
       ... że samochody firmy transportowej z ulicy Toruńskiej niszczą ścieżkę rowerową. Wjeżdżają przecież legalnym wjazdem, za odbudowę którego właściciel zapłacił osobiście. To MZD nie dopilnował prawidłowości przebiegu gazociągu przed dziesięciu laty, stąd dzisiejsze problemy.
       Na ulicy Starodębskiej we Włocławku...
       ... pomiędzy posesjami o numerach 24 i 24 A, panuje nieprawdopodobny bałagan. Kiedyś były tam jakieś magazyny, teraz jest wielki śmietnik, który mieszkańcom okolicznych domów odbiera chęć wychodzenia na balkony.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo