Włocławek, 0-54 232 22 22

  Włocławek, 0-54 232 22 22

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

       Jeśli wójtowi Kikoła...
       ... rzeczywiście puściły nerwy i obraził kilku opozycyjnych radnych, to mu się nie dziwię. Opozycja od początku kadencji przeszkadza i robi to tylko przez czystą złośliwość. Wójt musiałby być święty, żeby to wszystko wytrzymać.
       Skoro działkowcy...
       ... z "Rybnicy" upierają się, żeby mieć na terenie ogrodu sklep z piwem, ich sprawa.
  Jak chcą hałasu, niech mają. Jako mieszkanka ulicy Granicznej natomiast jestem przeciwna usytuowaniu ogródka piwnego na prywatnej działce. Ja bowiem nie życzę sobie krzyków, wyzwisk i awantur w sąsiedztwie.
       Zdziwiłem się, gdy...
       ... przeczytałem, że w świetle nowego regulaminu wynagradzania nauczycieli we Włocławku podwyżkę dostali nauczyciele Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego, gdyż ta podwyżka dotyczy tylko wychowawców. To różnica.
       Mieszkam w pobliżu pizzerii...
       ... przy ulicy Leśnej we Włocławku. Uważam, że Czytelnik, który nazwał ten lokal knajpą, przesadził. Nie zgadzam się też z tym, że ta lokalizacja jest nietrafiona. W końcu takie lokale nie mogą być tylko w centrum miasta.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo