INOWROCŁAW, tel. 052 357-22-33

  INOWROCŁAW, tel. 052 357-22-33

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Burmistrz Janikowa obiecał nam, że...

  ...w kwietniu rozpocznie się remont ulicy Przybyszewskiego. Niestety, mamy już maj, a na naszej ulicy nikt nie widział ekipy drogowców, tymczasem stan nawierzchni jest po prostu fatalny.


  Zapraszam władze Kruszwicy...


  ...do spaceru wzdłuż brzegów Gopła, za stadionem w kierunku Łagiewnik. Jest tam po prostu brudno. Wszędzie walają się stare butelki, papiery i śmieci, w takiej ilości, której jeszcze nigdy w tym miejscu nie widziałem.


  Przejrzałem ostatni numer "Naszego Miasta Inowrocławia".


  Potwierdzam, że informator jest propagandową tubą pana prezydenta Ryszarda Brejzy, służącą mu do prowadzenia kampanii wyborczej za pieniądze inowrocławian. To skandal. A poza tym chcę zauważyć też, że radni Kieraj i Błaszak dobrze wyliczyli, ile będzie kosztować miasto blok socjalny. Do błędów trzeba się umieć przyznawać.


  Dzwonię w sprawie stawku na osiedlu Piastowskim trzecim.


  Akwen z fontanną miał być ozdobą skweru tymczasem, gdy wreszcie zrobiło się ciepło, stał się śmierdzącą sadzawką. Staw znajduje się tuż pod oknami administracji osiedla. Ciekawe czy jej pracownicy czują ten smród.


  Odpowiadam osobom, które od kilku dni...


  ...atakują prezydenta Brejzę. Otóż uważam, że tak uczciwego i pracowitego prezydenta Inowrocław już dawno nie miał.


  Poprzez "Pomorską" chcę "pozdrowić"...


  ...kierowcę seicento jasnego koloru, który kilka dni temu na drodze Krężoły -Tuczno wyrzucał ze swego auta worki z nieczystościami. To przykład ekologicznego chamstwa.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo