Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Chełmno - 0-56-686-05-36


  Jestem oburzony tym,...


  ... że strażnicy miejscy nawet na planty wjeżdżają samochodem. I to na chodniki, którymi przecież spacerują ludzie. Bylem świadkiem takiej sytuacji w czwartek po południu. Może i mieli jakąś interwencję w pobliżu pomnika żołnierzy radzieckich, ale przecież to tak niedaleko od ich siedziby. Czy naprawdę nie mogą nigdzie pójść pieszo, tylko wszędzie się obwozić?


  Czas najwyższy,...


  ... aby władze miasta pomyślały o przyciągnięciu do miasta inwestora, który zbuduje jakiś duży market. Świecie ma ich kilka, dlaczego Chełmno żadnego? Nasi handlowcy strasznie windują ceny, ludzie wyjeżdżają na duże zakupy do Świecie lub Grudziądza, bo nawet z kosztami podróży to się opłaca. A sklepikarze się dziwią, że nie mają interesu.zejdą z cen, a władze niech sprowadzą dla nich konkurencje. Na razie, niestety, robią z naszymi portfelami, co chcą!


  Widziałem w internecie...


  ... ostatnią sesję Rady Miejskiej.wstrząśnięty, jak na oczach wszystkich mieszkańców, radni Kordowski i Giżyński mogli uprawiać taką prywatę. Przecież nie problem dojść do tego, że kobieta, której probowali załatwić drugie mieszkanie jest ich koleżanką z pracy. Zarumieniłbym się na ich miejscu.


  Not. (mona)


  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo