Włocławek, 0-54 232 22 22

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

       Przeczytałam w prasie...
       ... o księgowej w jednej z włocławskich szkół, która dokonała nadużyć finansowych. Znam sprawę i wiem, że pracownicy wielokrotnie sygnalizowali dyrektorowi, iż chociażby z naliczaniem ich pensji jest coś nie tak. Dyrektor nie reagował. Uważam, że on również powinien być ukarany za brak nadzoru.
       Często korzystam z taksówek...
       ... i denerwuje mnie, gdy widzę panów kierowców ubranych jak na trening. Jakieś bluzy z napisami, czapki z daszkiem... Przecież taksówka to ich miejsce pracy i z szacunku dla swoich klientów powinni dbać o wygląd zewnętrzny. Dlaczego kierowcy MPK mogą jeździć w białych koszulach, a taksówkarze nie?
       Jadąc ulicą Toruńską...
       ... mój znajomy zauważył dziurę w miejscu, gdzie przebiega gazociąg. Podjechał od razu do Zakładu Gazowniczego, ale został zbyty. Powiadomił więc Straż Miejską, która zajęła się sprawą. Dziwi takie podejście gazowników.
       Jestem nauczycielką...
       ... i należę do tej grupy osób, które są oburzone poczynaniami niektórych szkół w kwestii nadgodzin. Nie rozumiem dlaczego dyrektorzy tych placówek, poza jednym wyjątkiem, wciąż pracują? Może czekają, aż prezydent uściśnie im rękę i podziękuje za trud?

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo