INOWROCŁAW, tel. 052 357-22-33

  INOWROCŁAW, tel. 052 357-22-33

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Przy ulicy Kolegiackiej w Kruszwicy...

  ...stoi ponad sto garaży. Miasto ma z tego tytułu spory zastrzyk finansowy do budżetu. Niestety, droga przed garażami jest co roku "konserwowana" piaskiem i śmieciami z ulic. Zwłaszcza latem kurz z tego powodu jest okropny. Czy nie można tego odcinka porządnie utwardzić?


  Zatrzęsło mną, kiedy przeczytałem...


  ...w "Pomorskiej", że prezydent Inowrocławia Ryszard Brejza wypowiedział umowę najmu Muzeum Jana Kasprowicza. To pierwszy inowrocławski prezydent, który na coś takiego się zdecydował. Wstyd! A przecież placówka ta to jedna z wizytówek miasta. Boję się, żeby nie powstało starostwo grodzkie i żeby pan Brejza nie zawłaszczył jeszcze większej władzy.


  Jechałem ulicą Poznańską w Inowrocławiu.


  W którymś miejscu stoi tablica z informacją, że w Toruniu panuje ptasia grypa i żeby omijać to miasto. Przecież takie ostrzeżenie jest nieaktualne.


  Składamy serdeczne podziękowanie pani Alicji Kaczmarek...


  ...za wspaniałe, profesjonalne prowadzenie i stworzenie bardzo miłej, sympatycznej atmosfery na warsztatach artystycznych, które odbyły się w Gimnazjum numer 2 w Inowrocławiu. Uczestniczki kursu.


  Widzę, że radny Krzemiński...


  ...niezbyt lubi prezydenta Brejzę. A ja pytam się - co takiego widocznego dla miasta załatwił czy dokonał pan radny? A może tak zapytać wszystkich radnych w powiatach inowrocławskim i mogileńskim co dobrego zrobili dla wyborców?Wszak mamy rok wyborczy i radni gminni czy powiatowi winni się "zareklamować".


  Ostatnio jedna z gazet napisała, że "w Mogilnie...


  ...jest zaniedbany park miejski". Toż to wierutne kłamstwo!


  Mieszkańcy gminy Jeziora Wielkie w zdecydowanej większości...


  ...opowiadają się za likwidacją szkoły w Siedlimowie. Przemawiają za tym wszelkie argumenty ekonomiczne. Jeśli wojewoda jest innego zdania to niech da pieniądze na tę placówkę, a nie swoją decyzją pogrąża budżet biednej jak mysz kościelna gminy.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo