Dla potrzebujących

  (bn)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Od dziś rusza wydawanie żywności dla potrzebujących wsparcia mieszkańców gminy Lubiewo. Zajmują się tym dwie organizacje, więc dla poszczególnych wsi miejsca wydawania są inne.

  Z Polskiego Komitetu Pomocy ...


  Żywność dla Klonowa, Lubiewa, Cierplewa, Suchej, Trutnowa i Lubiewic wydawana będzie w szkole w Lubiewie jutro i w czwartek. - Mamy makaron i mąką - mówi Bożena Ziółkowska, szefowa Polskiego Komitetu Pomocy Społecznej. - Zaczynamy wydawanie od 14.00, a potrwa do 17.00. Nie ma obaw, że zabraknie, bo mamy czym dzielić.


  ... i gminnego ośrodka


  Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej także wydawać będzie żywność - dziś i jutro. Do rozdania jest mleko i cukier, które mieszkańcy Bysławia, Bysławka, Płazowa, Minikowa, Szumiącej, Wełpina, Teologa i Zamrzenicy otrzymają dziś od 10.00 do 15.00 w domu strażaka w Bysławiu. Jutro żywność jest wydawana od 13.00 do 17.00, także w domu strażaka w Bysławiu. - Cukier i mleko pochodzi z programu "Dostarczanie żywności dla najuboższej ludności Unii Europejskiej w 2006r." - informują w ośrodku pomocy społecznej w Lubiewie.


  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo