INOWROCŁAW, tel. 052 357-22-33

  INOWROCŁAW, tel. 052 357-22-33

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Na całym świecie...

  ...najważniejszym symbolem wielkanocnym jest baranek, zaś u nas wyróżnia się zajączka, który raczej jest charakterystyczny dla Niemiec. Powinniśmy zwracać na to uwagę, gdyż zajączek ma podtekst komercyjny, a święta to przecież czas duchowej refleksji.


  Mieszkamy w Tucznie.


  Tyle się mówi i pisze o ochronie środowiska. Tymczasem jeden z mieszkańców wylewa szambo pod nasze okna. Niech sprawdzą to odpowiednie służby.


  Przy ulicy Poznańskiej 32 w Inowrocławiu...


  ...jest kontener, który powinien być opróżniany co dwa dni. Śmieci fruwają po całej ulicy. Na zapleczu znajdują się biura PGKiM-u. Czyżby pracownicy udawali, że tego nie widzą?


  Przed inowrocławskim szpitalem jest parking...


  ...dla osób niepełnosprawnych i uprzywilejowanych. Tymczasem jest on cały czas zajęty przez samochody osób do tego nieuprawnionych. Czyżby Straż Miejska miała ważniejsze sprawy niż pomoc osobom niepełnosprawnym? A poza tym - dlaczego na parkingu płatnym jest tak drogo?


  Przy ulicy Konopnickiej w Inowrocławiu przydałoby się...


  ...zorganizowanie bezpiecznego przejścia dla pieszych. Chodzi mi o przejście w najbliższej okolicy "Biedronki". Dziś nie jest tu bezpiecznie.


  Termin przycinki drzew minął 31 marca.


  Tymczasem przy ulicy Poznańskiej w Inowrocławiu drzewa przycinano także w kwietniu. Uważam, że poza tym robiono to niefachowo, gdyż drzewa przerobiono na miotły.


  W jednym z inowrocławskich barów...


  ...byłam świadkiem bardzo wstrząsającego zdarzenia. Do baru wszedł mężczyzna z zakrwawioną twarzą. Właścicieli punktu zamiast mu pomóc, nakazali mu opuścić lokal. Tak być nie powinni. Ja już w tym barze się nie pojawię.


  Podwyżka z pewnością im się należy. Lekarze powinni się jednak zdecydować, czy chcą prowadzić prywatną praktykę lekarską, czy pracować w publicznej służbie zdrowia. Albo - albo.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo