GRUDZIĄDZ (0-56) 45-11-920

  GRUDZIĄDZ (0-56) 45-11-920

  notowała: (ljot)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Uważam, że mat dezynfekcyjnych...


  ...nie powinni pilnować policjanci, tylko strażnicy miejscy. Policja mogłaby się w tym czasie zająć poważniejszymi sprawami, niż patrzenie na przejeżdżające samochody.


  Jaki pan, taki kram...


  ...o prawdziwości tego stwierdzenia można było się przekonać podczas międzynarodowych zawodów balonowych o puchar prezydenta Grudziądza. Start odbywał się na osadzie Grud, której teren upstrzony jest niezliczoną ilością odpadów, śmieci, papierów, butelek itp., nie mówiąc już o psich odchodach. Czyżby organizatorzy zawodów i odpowiedzialni za porządek na osiedlu nie widzieli tego bałaganu?


  Lekarze zamiast strajkować...


  ...powinni nauczyć się szanować pacjentów. Często nie przychodzą punktualnie do pracy i w ogóle nie obchodzi ich to, że chorzy ludzie muszą czekać.


  Mieszkam w Mokrem...


  ...w pobliżu stawów hodowlanych. Cały czas trwa tam intensywne wypalanie traw, co stanowi zagrożenie nie tylko dla przyrody, ale również mieszkańców.


  Jestem oburzona...


  ...wypowiedzią Czytelnika, który chce żeby wojskowe ciężarówki nauki jazdy zniknęły z ulic miasta. Czy ta osoba zdaje sobie sprawę, że wraz z samochodami zniknie wiele miejsc pracy?


  Szkoda, że mieszkańcy...


  ...Grudziądza nie mieli możliwości osobiście pożegnać komendanta Brodzińskiego. Ten człowiek zmienił oblicze policji i bardzo wiele zrobił dla naszego bezpieczeństwa. Żałuję, że tacy ludzie odchodzą z naszego miasta.


  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo