Inowrocław 051 357-22-33

  Inowrocław 051 357-22-33

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Telefonuję z Janikowa.

  Przeczytałem w "Pomorskiej" ogłoszenie jednej z firm ubezpieczeniowych. Postanowiłem skorzystać z jej usług i zrezygnować z dotychczasowego ubezpieczyciela. Niestety, kiedy telefonowałem pod wskazany adres włączała się automatyczna sekretarka. W ten sposób straciłem kilka impulsów, a dla mnie każdy grosz ma znaczenie. To nie jest uczciwe.


  Ostatnio widziałem na inowrocławskim Rąbinie patrol policyjny na nowoczesnych motocyklach. To budujący widok. Oby więcej takich obrazków.


  Jestem bardzo mile zaskoczony jakością obsługi klientów w sklepie "Diana" przy ulicy Toruńskiej w Inowrocławiu. kupowałem tam pralkę i zostałem potraktowany niezwykle życzliwie, a do tego otrzymałem wszechstronną informację. Jan Różycki.


  Przeczytałam w "Pomorskiej" o wiosennej akcji porządkowej w Inowrocławiu. Polecam uwadze władz miasta park pomiędzy ulicami Łokietka a Marulewską. Panuje tam wielkie bałagan - mnóstwo zeschłych liści, potłuczonego szkła i innego brudu. Kiedy to ktoś posprząta?


  Zrobiło się wiosennie i już na ulicach Inowrocławia wielu, zwłaszcza młodych kierowców zaczyna szaleć. Wydaje się, że policja powinna bardziej zdecydowanie traktować i ostrzej karać takich tumanów, którzy narażają życie swoje, a przede wszystkim innych.


  Uważam, że należy zdecydowanie egzekwować zakaz jazdy rowerami w inowrocławskim Parku Solankowym. Park służy do spacerowania, a nie do uprawiania rowerowych wyścigów.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo