Włocławek, 0-54 232 22 22

  Włocławek, 0-54 232 22 22

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

       Termometr na placu Wolności...
       ... we Włocławku od dawna wprowadza w błąd. W czasie siarczystych mrozów wskazywał temperatury dodatnie, teraz jest nieczynny. Uważam, że czas zdjąć ten bubel.
       Korzystam z usług...
       ... Telekomunikacji Polskiej. Nie rozumiem, dlaczego - w cudzysłowie - tak ulepszono pocztę głosową, że nie ma możliwości odczytania, kiedy przyszła wiadomość. Po dłuższej nieobecności w domu trudno zorientować się, kiedy ktoś dzwonił. Wszystkie wiadomości są nowe.
       Bankomat przy ulicy Żytniej...
       ... we Włocławku w ubiegłym tygodniu był cztery razy nieczynny. Zastanawiam się, po co bank mobilizuje klientów do korzystania z kart bankomatowych, jeśli nie dba o to, by można było się nimi posługiwać.
       Obok portierni...
       ... Szpitala Wojewódzkiego we Włocławku stoi budka telefoniczna. Niestety, aparat połyka pieniądze, ale nie łączy. Właściciel budki powinien się tym problemem zainteresować.
       Byłem ostatnio...
       ... w Toruniu i Bydgoszczy. Ulice są tam w dużo lepszym stanie niż we Włocławku. A przecież jesteśmy w tym samym województwie. Oni mają na remonty, a my jeździmy wciąż po dziurach.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo