Efektowne konsultacje

  Efektowne konsultacje

  (kk)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  - <i>Dziękuję wszystkim, którzy ustosunkowali się do mojego apelu i wypowiedzieli się w sprawie nadawania medali dla zasłużonych golubiaków </i> - mówił burmistrz Golubia-Dobrzynia, Roman Tasarz.

  Włodarz miasta zadeklarował, że wszystkie Państwa sugestie były bardzo cenne i zostaną wzięte pod uwagę przy uchwalaniu regulaminu.


  - Chciałbym się też ustosunkować do tych negatywnych opinii. Otóż konsultacje były po to, by kolesiowatość nie wchodziła w grę, by regulamin był obiektywny. Gdybym chciał uhonorować swoich, nie pytałbym nikogo o zdanie w tej sprawie. Zapewniam też, że medale nie są jedyną rzeczą jaką się zajmuję, cały czas wypełniam swoje obowiązki i starcza mi czasu na pracę na rzecz miasta - deklaruje Tasarz.


  Burmistrz przedstawia też kolejny pomysł - wyłonienie pierwszej dziesiątki zasłużonych na nieco innych zasadach niż w regulaminie:


  - Nie chcę przypadkowych członków kapituły ds. nadawania medal. Chcę by zasiedli tu zaszczytni ludzie. Mieszkańcy mogą składać propozycje do sekretariatu urzędu, potem kandydatury zostaną poddane opinii społecznej, a te, które uzyskają poparcie otrzymają medale i o ile wyrażą zgodę zasiądą w kapitule i będą opiniować kolejnych kandydatów do medali.


  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo