Włocławek, 0-54 232 22 22

  Włocławek, 0-54 232 22 22

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

       Oburzyła mnie informacja...
       ... o donosach na pracowników włocławskiego magistratu. To dobrze, że dziennikarze starają się wyjaśniać te sprawy. Chcę jedynie przypomnieć, że od dawna Wydział Edukacji jest mocno skonfliktowany, co nie wpływa dobrze na atmosferę i samą pracę. Może nadszedł czas, żeby pan prezydent zrobił tam porządek, zanim wszyscy zaczną pisać donosy na wszystkich?
       Lubię kobiety...
       ... ale młode damy za kierownicą mocno mnie przerażają. Już kilka razy, przechodząc po pasach, byłem "ganiany" przez zmotoryzowane panienki, uważające pewnie, że zielona strzałka daje im absolutne pierwszeństwo. Jestem osobą niepełnosprawną i trudno mi przed nimi uciekać.
       Dzwonię z Chodcza...
       ... i chcę wyrazić swoje oburzenie z powodu pomysłu zlikwidowania naszego posterunku policji. Dlaczego z nami, ludźmi z tego terenu, policja nie próbuje nawet rozmawiać?
       Z przykrością stwierdzam...
       ... że Urząd Miasta Włocławka manipuluje informacjami. Znam akurat dobrze sytuację urzędniczki, o której niedawno pisaliście i wiem, że jej córka, zatrudniona w jednej ze szkół jako stażystka, prowadzi dodatkowo zajęcia w Kujawsko-Pomorskim Centrum Edukacji Nauczycieli. Czego doświadczeni pedagodzy mogą nauczyć się od stażystki? Chyba tylko tego, jak sobie dawać radę w życiu.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo