(0-56) 45-11-920

  notowała: (ljot)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Nie podoba mi się,...


  ... że w moim bloku na ulicy Wyzwolenia bez przerwy ktoś rozkłada reklamy na klatkach schodowych. Ulotki zaśmiecają korytarze i zmuszają właścicieli mieszkań do codziennego ich sprzątania. Rozumiem, że firmy chcą się reklamować, ale myślę, że wystarczyłoby gdyby zostawili kilka ulotek przy wejściu do budynku.


  Chciałbym, żeby ktoś wyjaśnił mi...


  ...kto finansuje wszystkie zabiegi, jakie miasto podejmuje w celu walki z rozprzestrzenianiem się wirusa ptasiej grypy. Wiem, że trzeba zachować ostrożność, ale te działania są kosztowne, a ich rezultaty raczej nie przyniosą żadnych korzyści. Chyba ktoś zapomniał, że to choroba ptaków, a one z pewnością nie będą korzystały z żadnych mat dezynfekcyjnych.


  Większość chodników...


  ... w Grudziądzu jest w fatalnym stanie. To wstyd dla władzy miasta, że nie potrafią zadbać o trotuary.


  W "Pomorskiej" przeczytałam...


  ... że problem błąkających się psów rozwiązuje straż miejska. Kilka razy informowałam funkcjonariuszy informując, że w pobliżu mojego bloku kręci się bezpański zwierzak, a interwencji nie podjęto.


  Ulica Łyskowskiego...


  ...jest w fatalnym stanie. Przy krawężnikach są ogromne dziury i gdy pada deszcz, tworzą się kałuże, a samochody ochlapują wodą przechodniów.


  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo