Włocławek 054 232-22-22

  Włocławek 054 232-22-22

  (erka)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Po lodowisku...


  ... przy ulicy Chopina pozostały hałdy piasku. Warto uprzątnąć to miejsce, bo nie jest dla miasta najlepszą wizytówką.


  Mam działkę...


  ... pracowniczą na Lisku. Podobnie jak wielu innych działkowców, nie mogę się nadziwić, jak można dosłownie "rozorać" drogę prowadzącą na działki. To żużlówka, normalnie w dość dobrym stanie, ale trwa wycinka w lesie i ciężkie auta sprawiły, iż nawierzchnia jest zmasakrowana.


  Piszecie w "Kujawskiej"...


  ... o pewnej młodej osobie, która nie może wyposażyć swojego mieszkania, bo nie ma pieniędzy. A ja, tak jak i wielu moich znajomych, mam inny problem. Jak się pozbyć z domu starych mebli? Nie chodzi bynajmniej o graty, ale całkiem porządne sprzęty, które chcę zastąpić nowymi. Jeśli piszecie, że są ludzie potrzebujący, to dlaczego ja - choć polecałam się wszędzie, gdzie mogłam - nie mogłam oddać ich nikomu?


  Irytuje mnie...


  ... zamieszanie wokół koncertu Doroty Rabczewskiej. Nie dość, że po raz drugi zmieniono termin, to i miejsce koncertu jest inne. Teraz nagle okazało się, że Hala Mistrzów jest za duża. Włocławek nie ma szczęścia do koncertów. Przypadek Dody to potwierdza.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo