GRUDZIADZ (0-56) 45-11-920

  GRUDZIADZ (0-56) 45-11-920

  notowali: (ljot, Dd)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

       Na osiedlu Kawalerii Polskiej..
       ...jest strasznie brudno. Cały ten teren to jeden wielki śmietnik. Dlaczego nikogo to nie interesuje?
       Jestem wdzięczna..
       ...naszej władzy za uruchomienie solanek. Boję się tylko, że gdy po wyborach zmienią się rządzący miastem, ten dorobek zostanie zaprzepaszczony.
       Śmieszy mnie pomysł...
       ...wyznaczania specjalnych miejsc, w których psy załatwiałyby swoje potrzeby. Jak wytłumaczyć zwierzęciu, że nie może załatwić się tam, gdzie chce, a musi iść dalej? Lepiej, gdyby zaczęto skutecznie egzekwować od właścicieli czworonogów obowiązek sprzątania po swoich zwierzętach.
       Zbulwersował mnie głos Czytelnika,...
       ...który we wtorkowej "Pomorskiej" twierdził, że prezydent Wiśniewski jeśli przegra wybory, znajdzie ciepłą posadkę w Geotermii Marusza. Właśnie przez takie bezsensowne marudzenie przez 30 lat tematu solanek nikt nie ruszył. Zrobił to prezydent Wiśniewski i teraz widać jak bardzo zabolało to wszystkich jego przeciwników.
       Chętnie sprzątałbym...
       ...po swoim psie, ale przy trakcie spacerowym wzdłuż Trynki nie ma pojemnika, do którego można wrzucać zebrane odchody. Do domu nosić ich przecież nie będę.
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo