POparcie dla Malinowskiego

  POparcie dla Malinowskiego

  (woj)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Platforma Obywatelska wystawi w Grudziądzu własnego kandydata do bezpośrednich wyborów prezydenta miasta w jesiennych wyborach samorządowych.
       Podczas, zakończonych w poniedziałek późnym wieczorem, obrad Rady Powiatowej Platformy Obywatelskiej w Grudziądzu podjęto decyzję o wystawieniu w wyborach samorządowych Roberta Malinowskiego, od niedawna członka PO, jako kandydata do urzędu prezydenta Grudziądza w nowej kadencji.
       - W trakcie naszego poniedziałkowego posiedzenia - mówi Mirosław Wach, Rady Powiatowej PO w Grudziądzu - utworzyliśmy także Komitet Wyborczy PO. Nasza partia wystawi swoje listy kandydatów na radnych we wszystkich okręgach wyborczych Grudziądza i w wielu okręgach grudziądzkiego powiatu ziemskiego.
       
  -
       Robert Malinowski ma 56 lat, z wykształcenia jest nauczycielem, pełnił m.in. funkcję dyrektora Gimnazjum nr 7, a przez pierwsze dwa lata obecnej kadencji samorządu był wiceprezydentem Grudziądza. Obecnie szefuje grudziądzkiemu TBS-owi. W latach 1998 - 2002 był radnym Sejmiku Samorządowego, a w latach 1999 - 2001 przewodniczącym Zarządu Regionu Unii Wolności w Bydgoszczy.
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo