INOWROCŁAW, tel. 052 357-22-33

  INOWROCŁAW, tel. 052 357-22-33

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Czy inowrocławski ratusz nie zamierza...
       ...dotrzymać honorowych umów? Jeszcze poprzednie władze miasta porozumiały się ze starostwem w sprawie przejęcia trzech czwartych budynku po byłej przychodni przy ulicy Roosevelta, aby zlokalizować tam biura ratusza. W zamian miasto miało umarzać szpitalowi podatek od nieruchomości. Była to dżentelmeńska umowa, nie spisana na papierze. Wiedzą o niej jednak przedstawiciele służb finansowych i prawnicy Urzędu Miasta. Tymczasem pan prezydent mówi, że nie umorzy szpitalowi podatku. Ciekawe co zrobi, gdy starosta nakaże ratuszowi opuszczenie pomieszczeń po byłej przychodni?
       Niech prezydent Inowrocławia nie robi sobie akcji wyborczej...
       ...i umorzy szpitalowi podatek. Przecież my wszyscy korzystamy z tej lecznicy. Myślę, że utrzymanie jej jest ważniejsze niż budowanie fontanny, podświetlanie poczty, czy sądu.
       Czytam w gazetach, że tu jakaś gmina...
       ...rozpoczyna budowę bloku, a tu właśnie kończy, a w Janikowie nic się nie dzieje. Będziemy mieć za to podgrzewaną murawę na boisku piłkarskim oraz boisko ze sztuczną nawierzchnią. A gdzie mają mieszkać młodzi ludzie?
       Dzwonię z ulicy Chrobrego w Inowrocławiu.
       Mieszkamy na odcinku pomiędzy Kasztanową a Marulewską i toniemy obecnie w błocie. Żeby wyjść z posesji musimy chodzić po specjalnych kładkach. Może nasza radna, pani Dziubich zechce to zauważyć.
       Jesteśmy mieszkańcami bloku...
       ...przy Łokietka 10 w Inowrocławiu. Prosimy, zaapelujcie do policji i straży miejskiej, żeby zrobiły coś z młodzieżą przesiadująca w naszej klatce schodowej. Wszędzie smród papierosowego dymu. Wszystko poniszczone. Tu się nie da mieszkać.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo