Włocławek, 0-54 232 22 22

  Włocławek, 0-54 232 22 22

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

       Uważam, że spółdzielnia...
       ... "Zazamcze" podjęła dobrą decyzję w sprawie działek przy blokach. Odetchnąłem, gdy dowiedziałem się, że będą likwidowane. Wreszcie skończą się częste dysputy działkowców pod moimi oknami. Dla kogoś, kto mieszka na pierwszym piętrze, jest to uciążliwe.
       Nie rozumiem, po co...
       ...
  prezydent Włocławka organizuje sympozja w sprawie budowy kolejnego odcinka alei Królowej Jadwigi. Trasa została już wytyczona przez osiedle Południe i eksperci potwierdzają, że taki przebieg jest najlepszy. Czas skończyć z przepychankami. Krzykaczy niech prezydent nie słucha, bo inaczej miasto nie będzie się rozwijało.
       W fatalnym stanie...
       ... jest ulica Leśna w Szpetalu. To droga przy cmentarzu, pełna muld i wybojów. Liczę na to, że Urząd Gminy w Fabiankach pomoże mieszkańcom w rozwiązaniu tego problemu.
       Według mnie...
       ... prezydent Włocławka okazał wielkoduszność wobec dyrektorów, zamieszanych w aferę z nadgodzinami. W wielu firmach za byle drobiazg traci się pracę. A tu proszę - tylko kara w postaci braku premii motywacyjnej. Nie wiem, czy śmiać się, czy płakać.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo