Inowrocław 052 357-22-33

  Inowrocław 052 357-22-33

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Bardzo często czytam w tej rubryce narzekania na psie odchody i zastanawiam się w związku z tym czy ludzie nie mają poważnych zmartwień. Berobocie to jest poważny probelm i o tym należy pisać, a nie o psich kupach.
       Telefonuję w imieniu mieszkańców Bąbolina koło Gniewkowa. Błoto w naszej wsi takie, że nawet samochody z zaopatrzeniem nie mogą dojechać do sklepu. Kierowcy mówią, że u nas jest koniec świata. Koszmarne błoto to wynik niechlujstwa firmy, która wykonywała u nas kanalizację i i nie doprowadziła drogi do poprzedniego stanu. Prosiliśmy o pomoc Urząd Gminy, ale bez skutku.
       Pozwolę sobie nie zgodzić się z panem Mendelewskim, prezesem Obywatelskiego Stowarzyszenia Uwłaszczeniowego, który uważa, że pomoc wiceprezesa OSU nie ma nic wspólnego z kampanią wyborczą, a wynika z bezinteresowności.
  Jaka to bezinteresowność, skoro ciągle podkreśla się fakt rozdysponowania jakiejś liczby wózków inwalidzkich? Gdyby takie działania były bezinteresowne, wiedzieliby o nich wyłącznie sami zainteresowani a nie trąbiły media...
       Niemal codziennie przejeżdżam przez Kołodziejowo. Dziury na drodze w tej miejscowości przypominaja kratery na Księżycu i coraz ich więcej. Bardzo łatwo uszkodzić sobie auto i spowodowac wypadek. Na co czekają "specjaliści" od dróg?
       To bardzo dobry pomysł, aby telewizja kablowa w Mogilnie transmitowała obrady naszej Rady Miejskiej. Rozmawiałem z sąsiadami i wszyscy są za.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo