Włocławek, (0-54) 232 22 22

  Włocławek, (0-54) 232 22 22

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

       Włocławscy drogowcy przystąpili...
       ... do naprawy ulicy Kruszyńskiej. To się chwali. Nie rozumiem jednak, dlaczego prace te wykonywane są w godzinach szczytu, gdy ruch na tej ulicy jest największy. Miejski Zarząd Dróg powinien to uwzględnić, zlecając naprawy firmom, które wygrały przetarg.
       Dziękuję za poruszenie...
       ... tematu psich odchodów w mieście. Ulice są zapaprane. Gdy wychodzę z wnuczkami na spacer, niedobrze mi się robi od tego, co widzę. W rejonie ulicy Kaliskiej, gdzie mieszkam, ludzie wyprowadzają psy na teren przy żłobku. Pod oknami tej placówki jest psia kloaka. Proszę o kontynuowanie tematu, może ktoś znajdzie sposób na zmuszenie właścicieli do sprzątania po psach.
       Gdy przechodziłem...
       ... przez plac Wolności minęły mnie trzy auta jadące na sygnale. Do-jechały na Przedmiejską, gdzie nad balkonem jednego z domów wi-siał kilkunastocentymetrowy sopel. To zgroza, że do jednego sopla wezwano Straż Miejską, Pogotowie Energetyczne i Straż Pożarną.
       Choruję na cukrzycę...
       ... i na zlecenie lekarza musiałam wykonać badanie wzroku. Żeby zapisać się do okulisty w Zespole Przychodni Specjalistycznych przy ulicy Szpitalnej, musiałabym wstać wcześnie rano i stanąć tam w kolejce do rejestracji. Tymczasem mi nie wolno wyjść z domu bez dawki insuliny, którą pobieram zawsze o określonej porze. Niestety, nie jest to piąta nad ranem. Pozostaje mi więc tylko wizyta w prywatnym gabinecie.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo