Włocławek, (0-54) 232 22 22

  Włocławek, (0-54) 232 22 22

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

       Kto jak kto...
       ... ale instruktorzy nauki jazdy powinni być bardziej ostrożni niż inni kierowcy. Dlatego bardzo się dziwię widząc, że wszystkie samochody z literką "L" jeżdżą po Włocławku i za miastem z wyłączonymi światłami. To tylko pozorne oszczędności, drodzy panowie!
       Mam poważne wątpliwości...
       ... czy miasto powinno przeznaczać dwa i pół miliona złotych na Straż Miejską. Efekty jej działań nie są chyba warte aż takich pieniędzy. Tym bardziej, że - jak czytam w "Kujawskiej" - w ogóle nie ma pieniędzy na ochronę zdrowia.
       Ktoś zadał sobie sporo trudu...
       ... by wydrukować i powrzucać do skrzynek pocztowych w rejonie ulicy Metalowej, ostrzeżenia przed dokarmianiem dzikich kotów. Ten ktoś grozi "powiadomieniem odpowiednich służb", ale nawet się nie podpisał.
       Czytelnik, który twierdził...
       ... że we włocławskim szpitalu nie trzeba budować lądowiska dla he-likopterów, bo do tego można wykorzystać boisko na Przylesiu, nie ma pojęcia, o czym mówi. Lądowisko musi bowiem spełniać wiele wymagów. Poza tym, jak z boiska dojechać do szpitala? Przez las?
       Przewróciłam się...
       ... na oblodzonym chodniku biegnącym od ulicy Złotej w kierunku Młynarskiej we Włocławku. Ponieważ skręciłam nogę w kostce, dociekałam, kto za tę sytuację odpowiada. Okazało się, że chodnik należy do miasta. W Miejskim Zarządzie Dróg poinformowano mnie, że miasto nie ma pieniędzy, żeby dbać o wszystkie chodniki. I pomyśleć, że ja zostałam ukarana mandatem za to, że nie odśnieżyłam w porę chodnika koło swojej firmy.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo