Włocławek, (0-54) 232 22 22

  Włocławek, (0-54) 232 22 22

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

       Przeraża mnie...
       ... ilość dziur na ulicach. Aż boję się pomyśleć, co będzie, gdy stopnieje śnieg. Mam nadzieję, że widzą to także władze miasta i przeznaczą wreszcie więcej pieniędzy na drogi, zamiast rozdawać je rosnącej grupie nierobów.
       To niewiarygodne, że we Włocławku...
       ... najwięcej do powiedzenia mają kolejarze.
  To przecież dyrekcja PKP zdecydowała, że nie będzie otwarty przejazd na ulicy Kaliskiej. Teraz czytam o groźbach zamknięcia alei Królowej Jadwigi, jeśli nie zostaną wykonane jakieś prace na nasypie kolejowym.
       Mam wyższe wykształcenie...
       ... ukończyłem ochronę środowiska. Starałem się o pracę w Urzę-dzie Miasta i Gminy w Brześciu Kujawskim, ale jej nie dostałem. Zamiast mnie zatrudniono emeryta, mającego źródło dochodów. W taki sposób walka z bezrobociem nigdy nie będzie skuteczna.
       Codziennie jeżdżę drogą...
       ... między Brześciem Kujawskim a Radziejowem i obserwuję jak jakaś firma wykonuje remont jezdni. Sześciu ludzi robi około sześć metrów kwadratowych nawierzchni przez osiem godzin. W tym tempie nie zdążą do następnej wiosny.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo