Włocławek (0 54) 232 22 22

  Włocławek (0 54) 232 22 22

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

       Nie rozumiem, dlaczego...
       ... członkowie pewnej nowo powstałej we Włocławku grupy nazywają siebie stowarzyszeniem. Przecież nie są nawet zarejestrowani jako stowarzyszenie. Ciekaw jestem, kto toleruje taki "twór", działający nielegalnie?
       Brześć ma sygnalizację...
       ... świetlną na ulicy w pobliżu cmentarza - to bardzo porządkuje ruch w naszym miasteczku i ułatwia życie pieszym. Przydałaby się sygnalizacja przy wyjeździe na Radziejów. Tu także jest duży ruch i przechodnie nie czują się bezpieczni.
       Jestem inwalidką...
       ... prowadzę samochód i korzystam z oznakowanych miejsc do parkowania, tak zwanych kopert. Jeśli ktoś inny to miejsce zajmie, muszę płacić. Czy to oznacza, że dziesięć mertów od koperty przestaję być inwalidką? To cudowne uzdrowienie!
       Dlaczego roboty...
       ... społecznie użyteczne, które sfotografowano na łamach "Kujaws-kiej", prowadzone były akurat na ulicy Karnkowskiego? Przecież to jest mało uczęszczana ulica. A może dlatego, że prowadzi do seminarium? Moim zdaniem, są bardziej zaniedbane i ważniejsze komunikacyjnie trakty, które należałoby oczyścić.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo