Nauczą cię za darmo

  Nauczą cię za darmo

  (bz)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Fundacja Ekspert - Kujawy z Inowrocławia przyjmuje zapisy na bezpłatne szkolenia w ramach programu "Miejsca pracy w sektorze kultury".
  Projekt skierowany jest do absolwentów kierunków artystycznych, którzy nie ukończyli 35 lat, zarówno bezrobotnych, jak i czynnych zawodowo, z terenu całego regionu. Autorzy projektu chcą zaproponować im m.in. założenie własnej działalności gospodarczej, podjęcie współpracy z instytucjami publicznymi lub organizacjami pozarządowymi, a także podpowiedzieć, jak umiejętnie wykorzystać swój talent w przedsiębiorstwie.

  - Rozpoczęły się już dwudniowe szkolenia wstępne w Bydgoszczy oraz w Toruniu, które potrwają do 26 kwietnia - informuje Rafał Wiankowski z Ekspert-Kujawy. - Dojeżdżającym na szkolenie zwracane są koszty podróży, a zarejestrowanym w urzędach pracy wypłacane dodatki szkoleniowe.

  Wiele wolnych miejsc

  Pytaj o szczegóły


  O szczegóły można pytać w Fundacji Ekspert - Kujawy w Inowrocławiu przy ul. Dworcowej 65, od poniedziałku do piątku, w godz. od 8.00 do godz. 15.00 lub telefonicznie: (52) 357-62-15  Podczas szkoleń wstępnych uczestnicy dowiadują się, jak kreować swój wizerunek w poszukiwaniu pracy oraz będą mieli okazję podpatrzeć innych, którzy już działają w tym zakresie.

  Cały czas przyjmowane są zgłoszenia do udziału w programie. - Jest jeszcze wiele miejsc wolnych, o których każdy może dowiedzieć się ze strony www.pracawkulturze.info - wyjaśnia Rafał Wiankowski.

  Zaletą projektu są staże zagraniczne w krajach Unii Europejskiej. Zaplanowane są one na okres wakacji. Cały projekt zakończy się we wrześniu.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo