Grudziądz (0-56) 45-11-920

  Grudziądz (0-56) 45-11-920

  notowali: (dz)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

       Pan poseł Nowakowski...
       ...zamiast przekonywać do konieczności wydania przez samorząd zakazu powstawania nowych, tanich supermarketów w Grudziądzu, powinien przyjrzeć się lepiej niekontrolowanemu powstawaniu droższych sklepików sieci "Lewiatan". Jeżeli w ten sposób pan poseł i jego partia chcą pomagać biednym emerytom i rencistom, to faktycznie najwyższy już czas nowe wybory.
       Ostatnie decyzje grudziądzkich radnych...
       ...mogą doprowadzić człowieka do furii. Moim zdaniem w sprawach budowy marketu i multikina, radni sugerują się wyłącznie prywatnymi interesami. W rozmowach z przyjaciółmi i znajomymi cały czas słyszę o tym, że jest potrzeba powstania takich placówek. Myślę, że nasi rajcy powinni przestać myśleć o prywacie i zająć się kreowaniem pozytywnego wizerunku Grudziądza.
       Ustawa o zakazie otwierania w niedziele...
       ...super i hipermarketów spowoduje, że część ludzi pracujących teraz w tych placówkach i narzekających, jaka to się im krzywda dzieje, bo nie mogą w niedzielę posiedzieć przed telewizorem z rodziną, dzięki posłom PiS i Samoobrony nie będzie już miała więcej powodów do narzekań. Bo nie będzie miała pracy. Projekt tej ustawy jest niczym innym, jak kolejnym gestem partii rządzących wobec i tak bogatych prywatnych handlowców, którzy oczywiście będą mogli w swych sklepikach handlować bez ograniczeń.
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo