Roztańczony marzec

  (aach)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Taniec będzie dominował w tym miesiącu w salach Golubsko-Dobrzyńskiego Domu Kultury.
       14 marca o godz. 16.00 odbędzie się spotkanie dzieci, które wejdą w skład zespołu tańca towarzyskiego. Będzie to ich pierwsze z ośmiu spotkań. W tej grupie znajdą się milusińscy mający od 7 do10 lat. Starsza grupa (10-15 lat) spotka się tego samego dnia o godz. 17.00. Dom Kultury zaprasza wszystkich, którzy chcą profesjonalnie pląsać. Zajęcia poprowadzi dyplomowana nauczycielka tańca Karina Rybszleger.
       
  Tańca mogą się także uczyć dorośli.
       - W każdy poniedziałek od 17.00 odbywa się u nas kurs tańca nowoczesnego - mówi dyrektor Artur Niklewicz. - Prowadzi go Katarzyna Mikołajek. To założycielka grupy tanecznej "FIX", wychowawczyni wielu mistrzów kraju i świata. Na każde z zajęć trzeba przyjść w stroju sportowym.
       
  W ostatni dzień marca odbędą się w G-DDK "Amatorskie Prezentacje Taneczne". - Obserwując inne ośrodki kultury zauważyłem, że jest tam coraz więcej dziecięco-młodzieżowych zespołów tanecznych - mówi Niklewicz. - Dlatego postanowiłem zorganizować w naszej placówce tego typu przegląd. Wezmą w nim udział zarówno wykonawcy indywidualni, jak i zespoły.
       
  Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 27 marca.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo