Włocławek, (0-54) 232 22 22

  Włocławek, (0-54) 232 22 22

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

       We włocławskim hipermarkecie...
       ... "Real" jest bar, w którym można się posilić. Zauważyłem, że bywalcy tego baru palą papierosy. Uważam, że w tym miejscu nie powinno się palić. Przecież dym wdziera się do hali sprzedaży, gdzie są artykuły spożywcze.
       W fatalnym stanie...
       ... jest nawierzchnia ulicy Mickiewicza we Włocławku. Są tu nie dziury, ale potężne wyrwy. Czy Miejski Zarząd Dróg zapomniał o remoncie tej ulicy?
       Znowu mówi się...
       ... we Włocławku o konieczności budowy drugiego stopnia na Wiśle. Uważam jednak, że włocławianie nie mają żadnych korzyści z już istniejącej tamy. A skoro produkujemy tutaj energię elektryczną, to dlaczego nie mamy tańszego prądu niż, na przykład, torunianie?
       Z "Kujawskiej" dowiedziałem się....
       ... że we Włocławku powstał "Blok Troski o Włocławek". Moim zdaniem, blok ten już rozpoczął kampanię wyborczą. A przecież ordynacja wyborcza wyraźnie mówi, kiedy można rozpocząć kampanię do samorządów.
       Przy ulicy Wienieckiej...
       ... we Włocławku w dawnym żłobku mieści się przychodnia, w której przyjmowane są dzieci. Warunkami w tej przychodni powinien zainteresować się Sanepid, bo , według mnie, jest tam grzyb.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo