GRUDZIĄDZ (0-56) 45-11-920

  GRUDZIĄDZ (0-56) 45-11-920

  Notował: (woj)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

       Ktoś powinien stać na straży prawa,...
       ...które ustanawia Rada Miejska. Niektóre jej uchwały są nagminnie nieprzestrzegane, bo nikt ich nie egzekwuje. Przykładów można mnożyć. Tak jest między innymi choćby z uchwałą o sprzedawaniu petard i innych materiałów pirotechnicznych. Nikt sobie nic nie robi także z tak zwanej "uchwały piecowej", która zabrania, pod groźbą kary administracyjnej, spalania w domowych piecach śmieci. Wydaje mi się, że stróże lokalnego prawa, którymi winni być funkcjonariusze straży miejskiej, mają za mało uprawnień.
       W Telekomunikacji Polskiej zgłosiłem,...
       ...że pragnę zrezygnować z możliwości telefonowania z mojego telefonu domowego, a opłacając niższy abonament jedynie przyjmować rozmowy "przychodzące". Osoba, z którą rozmawiałem w tej sprawie zgłoszenie przyjęła i obiecała, że będzie tak jak proszę. Niestety, po kilku dniach wyłączono mi telefon całkowicie. Kiedy z telefonu znajomego dzwonię pod numer 9393, aby sprawę wyjaśnić, pomarańczowy telefon albo jest zajęty, albo zgłasza się automatyczna sekretarka. Próbowałem dodzwonić się do dyrekcji, ale tam usłyszałem, że w takich sprawach trzeba skontaktować się jedynie z... 9393. Kiedyś działały w Grudziądzu Biura Obsługi Klienta, ale było to wówczas, gdy TP SA szanowała klientów.
       Wpłata zadatku przez klienta...
       ...chyba do czegoś zobowiązuje usługodawcę. Zadatek czy zaliczka są przecież jedną z form umowy handlowej. Niestety, w jednym z grudziądzkich sklepów doświadczyłam czegoś zupełnie innego. Nie miałam przy sobie wystarczającej ilości pieniędzy żeby kupić jedną z bluzek, a ponieważ bardzo mi się podobała, wpłaciłam zadatek żeby mi ja odłożono. Kiedy po kilku dniach przyszłam po odbiór okazało się, że zadatkowaną bluzkę już sprzedano. Kwotę, którą wpłaciłam wprawdzie oddano mi, ale mimo to czuję się oszukana.
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo