Wiata z przyszłością

  Wiata z przyszłością

  (dd)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Kilkanaście autobusów linii nr 16 odjeżdża z przystanku przy ul. Jaskółczej. Wiatę postawiono jednak sto metrów dalej, przy słupku "trzynastki", która wykonuje jeden (!) kurs dziennie. <b>
       O absurdalnej lokalizacji wiaty pisaliśmy w "Pomorskiej" 9 lutego. - Taka lokalizacja wiaty była konsultowana z MZK - mówi Mirosław Jagodziński, gospodarz Grudziądza i zapewnia: - Nie widzę, problemu, możemy ją przestawić.
       - Przestawienie wiaty nie jest takie proste - mówi natomiast Włodzimierz Tesz z MZK, - Przy słupku "szesnastki" nie ma miejsca na wiatę, bo tuż obok niego biegnie rów melioracyjny. Natomiast pobocze z drugiej strony ulicy leży już na terenie gminy Grudziądz. Są tam problemy własnościowe.
       
  Tesz zapewnia również, że wiata, którą ustawiono przy słupku linii nr 13 niebawem będzie lepiej wykorzystana:- Przyglądamy się funkcjonowaniu obu linii i zapewne wkrótce wprowadzone zostaną zmiany do ich rozkładów. Lepiej, że wiata już teraz stanęła w miejscu, w którym będzie bardziej potrzebna.
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo