Grudziądz (0-56) 45-11-920

  Grudziądz (0-56) 45-11-920

  Notował: (woj)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

       Gdzie się podziały...
       ...rady konsultacyjne przy prezydencie Grudziądza? Przypominam sobie, jak wielki szum medialny robiono w Ratuszu, gdy pan prezydent Wiśniewski powoływał tak zwane społeczne rady ekspertów w różnych dziedzinach, które miały mu podpowiadać. O tych ciałach kolegialnych, mających pomagać prezydentowi miasta w demokratycznym rządzeniu Grudziądzem, cisza jak makiem zasiał. Ciekawe dlaczego? Czyżby ci fachowcy zaczęli doradzać panu Wiśniewskiemu obiektywnie, a nie tak jak od nich oczekiwał?
       Mieszkam na jednym z osiedli,...
       ...ale nie w spółdzielczym bloku, i zastanawiam się kto, oprócz pracowników Poczty Polskiej, ma dostęp do skrzynek listowych lokatorów. Niemal codziennie znajduję w swojej skrzynce druki, które nie są wysyłane za pośrednictwem poczty. Jeżeli osoby postronne mają klucze do skrzynek, to tym samym, moim zdaniem, naruszana jest tajemnica korespondencji, która gwarantowana jest prawem.
       Zachowanie ochroniarza w...
       ...markecie "Lidl", w Starej Kuźni świadczy najlepiej, jak traktuje się w Grudziądzu klientów i kto w marketach rządzi. Ponieważ było sporo osób kupujących i ochroniarz na głos wydał jednej z pracownic polecenie: Idź na kasę, bo dziś pełno jest tego sku.... Kierownictwo tych sklepów może stawać na głowie, żeby przyciągnąć większą liczbę klientów, stosować promocje cenowe i zachęcać reklamami, a jedna odzywka ochroniarza potrafi to wszystko zniweczyć. Ja do sklepu, w którym klientom się ubliża, więcej nie pójdę.
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo